У Польщі сьогодні відбудеться фінал дитячого "Євробачення": Українцям є кого підтримати

Софія Іванько UA: Суспільне

У конкурсі Євробачення візьмуть участь представники 19-ти країн, зокрема, учасниця від України Софія Іванько

Фінальний концерт Дитячого Євробачення 2019 відбудеться у неділю о 17-й годині за київським часом на "Арені Глівіце" у польському місті Глівіце на півдні країни.

У конкурсі Євробачення візьмуть участь представники 19-ти країн, зокрема й учасниця від України Софія Іванько, яка виступить під 13-м номером, повідомляє Укрінформ.

Переможця Дитячого Євробачення визначатимуть шляхом складання балів, які здобудуть конкурсанти від національних журі (троє професійних музикантів та двоє дітей) та під час онлайн-голосування, що відбуватиметься у два етапи. Під час першого, який вже триває з 21-ї години п’ятниці до 17 год. в неділю на сайті junioreurovision.tv, учасники онлайн-голосування можуть обрати від трьох до п’яти композицій, які їм сподобатися найбільше. При цьому можна проголосувати і за учасника Євробачення зі своєї країни.

Другий етап онлайн-голосування відбудеться відразу після фінального концерту в неділю і триватиме всього 15 хвилин. Після цього відбудеться підрахунок балів й оголошено переможця конкурсу.

Нагадаємо, представлено музичний відеокліп на офіційну конкурсну пісню The spirit of music представниці України на дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2019 Софії Іванько.

Loading...