Українська справа: Глава "Нафтогазу" готується свідчити щодо Джуліані

Андрій Коболєв. Фото EPA-EFE

Розслідування пов'язане з федеральним справою проти двох соратників Джуліані, Ігоря Фрумана і Лева Парнаса

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв готовий дати свідчення у федеральному розслідуванні США щодо адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані, йдеться в інтерв'ю Коболєва американському виданню Time у п'ятницю.

"З великою ймовірністю мене запросять для дачі свідчень у цій справі", - заявив Коболєв.

"Якби мене покликали, я був би готовий приїхати і дати свідчення".

За повідомленнями ЗМІ, федеральні прокурори розслідують можливі порушення Джуліані щодо фінансування виборчих кампаній і незаконного лобіювання.

Зазначалося, що розслідування пов'язане з федеральним справою проти двох соратників Джуліані, Ігоря Фрумана і Лева Парнаса, яким минулого місяця були пред'явлені звинувачення в можливому порушенні законів про фінансування виборчої кампанії.

Заплановані закриті свідчення Коболєва, про які раніше не повідомлялося, можуть пролити світло на недавні твердження керівників енергетичних служб США і України про те, що Парнас і Фруман намагалися використовувати свої зв'язки з Джуліані та адміністрацією Трампа для заміни керівництва Нафтогазу, пише Time.

На питання, чи готовий він надати прокурорам інформацію про Джуліані чи про Парнаса і Фрумана, Коболєв відповів: "Обох. Все пов'язано".

При цьому глава правління "Нафтогазу" не став говорити, що саме готовий розповісти слідчим.

"Я не хотів би випереджати мої свідчення", - сказав він.

Видання зазначає, що свідчення Коболєва можуть з'явитися після свідчень іншого керівника "Нафтогазу", Андрія Фаворова, які він дав слідчим у четвер в Нью-Йорку.

Читайте також. Імпічмент Трампа: Документи Держдепу свідчать про контакти Помпео з Джуліані.

 

Loading...