live
Новини » Політика 2472 Читать эту новость на русском

Трудові книжки: Дубілет – про те, кому потрібно їх залишити

ZIK Дмитро Дубілет

"Після 2000 року держава навіть не дивиться у вашу трудову"

В Україні незабаром мають скасувати трудові книжки. Кому потрібно залишити трудові книжки, а кому вони вже не потрібні, пояснив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

Про це він розповів під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK.

"Зараз ситуація яка. У держави є електроні дані про ваш трудовий стаж після 2000 року. Якщо у вас стаж до 2000 року, то вам потрібно залишити трудову книжку.  А після 2000 року держава навіть не дивиться у вашу трудову. Всі ці відомості вже в електронній формі. Наша ініціатива полягає не у тому, щоб відмовитися, скасувати трудові книжки. Ми кажемо про це, що вони є опціональними. Насправді багато людей кажуть, що мені ця трудова книжка не потрібна. В мене трудовий стаж з 2000 року. Я довіряю, щоб все було в електронній формі", – сказав міністр.

Ведуча Наташа Влашенко нагадала міністру, що для скасування трудових книжок потрібно змінити закон.

Гість ток-шоу погодився: "Власне, цей закон вже подано, чи не подано, а ми його будемо голосувати на засіданні Кабміну наступного тижня чи за два тижні, я не пам’ятаю. І після цього він піде в парламент".

Онлайн-трансляцію головного ток-шоу країни "Народ проти" можна подивитися просто тут.

Як повідомляли раніше, міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що в уряді написали законопроєкт та постанову про скасування обов'язковості трудових книжок, тиждень тому їх "пустили в роботу".

Loading...
Loading...
Loading...