live

Садовому слід було все ж виконувати обіцянки 2006 року, – Веремчук про "політичний тиск" на мера Львова

Прес-конференція-презентація телепередачі Люстраційного комітету Майдану Львівщини. Керівник Самооброни Майдану Валерій Веремчук. Фото: Роман Балук/ZIK

Усі депутати Львівської міськради були на допитах у НАБУ та СБУ через індустріальний парк, під будівництво якого Андрій Садовий, нібито, незаконно продав землю.

Заяви мера Львова Андрія Садового про політичний тиск на нього ще Петром Порошенком не зовсім відповідають дійсності. Коли Садовий обіцяв вирішити питання Грибовицького сміттєзвалища, "Порошенка і близько не було". До того ж у міста була можливість отримати сміттєпереробні комплекси.  

Таку думку в ефірі проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив голова фракції "Народний контроль" у Львівській міській раді Валерій Веремчук.

Коментуючи неодноразові заяви мера Львова Андрія Садового про політичний тиск на нього представниками попередньої влади, Веремчук  наголосив: це "трішки не відповідає дійсності".

"Давайте так, сміттєва проблема у Львові і обіцянку закрити Грибовицьке сміттєзвалище, через яке й виникла ця проблема, Андрій Садовий, ще кандидат на міського голову, давав у 2006 році. Тоді Порошенка і близько не було. Я не вірю, що Порошенко особисто підпалював сміттєзвалище, там справді було багато порушень під час експлуатації", – розповів політик.

До того ж, за його словами, насправді, до Львівської міської ради звертались інвестори щодо будівництва сміттєпереробних комплексів.

"Андрій Іванович каже, що це десь не зовсім переробка, але інвестори були. Їх треба було просто активніше залучати до Львова і все ж таки, виконувати свої обіцянки 2006 року", – зазначив Веремчук.

Водночас він зазначив: усі депутати Львівської міськради були на допитах у НАБУ та СБУ через індустріальний парк, під будівництво якого Садовий, нібито,  незаконно й продав землю. Та, за його словами, земля, про яку йдеться, справді була проблемною – незрозуміло, чи ця територія належить до Львова чи вже до прилеглого села Рясне-Руська.

"Там не було встановлено межі між містом Львовом і селом Рясне-Руська. Там справді були проблеми такого документального характеру", – зауважив політик.

Нагадаємо, 21 листопада стало відомо, що працівники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрію Садовому.

Згодом у САП розповіли подробиці підозри: прокурори повідомили про підозру посадовим особам Львівської міської ради, зловживання яких під час операцій із земельними ділянками, що розташовані на території Рясне-Руської сільської ради Львівської області, завдали збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 млн гривень.

Як стало відомо, сторона обвинувачення буде клопотати про заставу для міського голови Львова Андрія Садового. Ідеться про 50 мільйонів гривень без тримання під вартою.

Loading...