Новини » Політика 589 Читать эту новость на русском

Зустріч у Кривому Розі: Нардеп Поляков розповів, як до нього потрапив скандальний запис

Антон Поляков ZIK

"Мені анонімно їх надсилають"

Виключений з фракції "Слуги народу" нардеп Антон Поляков розповів, як до нього потрапив аудіозапис розмови нібито його колишніх колег по фракції "Слуга народу" з високопоставленими працівниками поліції у Кривому Розі.

Відповідні деталі він повідомив в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK.

Ведуча ток-шоу Наташа Влащенко поцікавилася у парламентаря, як у нього опинилися аудіозаписи розмови нібито нардепів від "Слуги народу" з високопоставленими працівниками поліції та чи була якась реакція президента на цей запис.

Парламентар припустив, що записи було зроблено представниками правоохоронних органів.

"Мені анонімно їх надсилають. Я зробив ще в понеділок вранці пост у своєму телеграм-каналі, що, якщо, дійсно, цей аудіозапис існує, про який була мова ще на фракції у п’ятницю, то, будь ласка, надсилайте його мені, свою електронну адресу написав, я буду радий поділитися зі всіма та передати його до правоохоронних органів. І, дійсно, за лічені години мені перший фрагмент прийшов", – зазначив Антон Поляков.

Нардеп зауважив, що він не експерт, тож визначити, чи згадані записи є автентичними, йому складно.

"Але виходячи зі спілкування з депутатами у Раді, у комітетах, у Трускавці, ну, вони дуже правдоподібні, дуже", – сказав Антон Поляков.

Нагадаємо, виключений зі фракції "Слуга народу" народний депутат Антон Поляков у понеділок, 18 листопада, опублікував 4-хвилинний запис розмови нібито його колег з начальником поліції в Кривому Розі. Відповідний аудіофайл він розмістив у своєму Telegram-каналі.

Як повідомляли, 15 листопада двох нардепів "Слуги народу", Анну Скороход та Антона Полякова, виключили з фракції.

Loading...
Loading...
Loading...