live
Новини » Події Читать эту новость на русском

ЗМІ повідомили про захоплення міського ринку в Івано-Франківську та бездіяльність поліції

Захоплення міського ринку в Івано-Франківську Факти

Згідно з реєстром Мін'юсту новим власником" ТОВ стала резидентка непідконтрольної Україні Авдіївки

В Івано-Франківську рейдери захопили продовольчий ринок. В кінці жовтня було змінено місце реєстрації керуючої компанії – ТОВ "Торговий сервіс", її засновника і директора. Згідно з реєстром Мін'юсту новим власником" ТОВ стала резидентка непідконтрольної Україні Авдіївки, а новим "керівником" – житель окупованої Авдіївки. Про це йдеться в розслідуванні "Обозревателя" у статті "Як рейдери з "ДНР" захопили ринок в Івано-Франківську і чому їх не бачить місцева поліція", повідомляють Факти.

Компанія, яка багато років є власником міського ринку, звернулася в поліцію і суд із заявами про рейдерство. "У компанії також заявили, що люди спортивної статури захопили і викрали службову машину, яка перевозила документацію та трудові книжки працівників", – написав журналіст "Обозревателя".

За інформацією ЗМІ, 27 жовтня чоловіки в балаклавах увірвалися на територію ринку, побили охоронця, зламали двері офісу і захопили будівлю адміністрації. Поліцейські, які охороняли територію, не припиняли явно злочинні дії. Їх задовольнили представлені рейдерами "документи" про зміну права власності, зареєстровані держреєстратором однієї з сільрад Кіровоградської області. Цікаво, що незабаром реєстратор заявив, що таких реєстраційних операцій не здійснював.

"Самозвані власники ринку працюють за сфальсифікованими документами. Ніяких офіційних рахунків немає. Зібрані кошти передаються новим "власникам" в так звану "ДНР". Ніяких комунальних платежів або відрахувань у міський бюджет не здійснюють", – повідомив справжній власник Ігор Халаменда.

Багаторічні власники вже довели в Мін'юсті, що зміни до реєстру внесені незаконно. Офіційний лист, підписаний міністром юстиції Денисом Малюською, підтверджує їх право власності. Однак за цей час нові "власники" встигли передати ринок в оренду третій стороні, яка з допомогою людей спортивної статури контролює ринок.

Як повідомляють ЗМІ, днями в присутності поліції ці люди напали на представника справжнього власника, який намагався поспілкуватися з рейдерами. Цікаво, що поліція і далі не втручається в ситуацію, при тому, що стосовно нападників відкрито кримінальне провадження за трьома статтями КК. На думку місцевого адвоката Тараса Жарського, це свідчить, що окремі представники поліції можуть перебувати у змові з "новими власниками".

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків у коментарі інтернет-ресурсу "Галичина" заявив, що городяни налякані подіями навколо ринку, але поліція не робить нічого, щоб їх заспокоїти.

"Я звернувся в ОДА, до представників влади. Наше спокійне місто не повинне повертатися до бандитських методів. На незаконні дії повинні реагувати силовики. Люди стурбовані і чекають підтримки правоохоронних органів", – зазначив міський голова.

 

Loading...