Новини » Політика Читать эту новость на русском

Як плітки в ЗМІ до звільнення заступника міністра довели

Світлана Крюкова
Світлана Крюкова

Олександра Клітіна

kp.ua

Міністр інфраструктури Владислав Криклій звільняє свою заступницю Олександру Клітіну, яка стала спершу жертвою секс-скандалу, а після співрозмовницею Джокера. Але досі неясно, чи правду писали про неї в ЗМІ.

Про це пише Світлана Крюкова на своїй сторінці в Facebook.

Для мене ця історія не приклад того, як формується кадрова політика у владі, а приклад жорсткого "про@ба" інформаційної політики Кабміну. Можете зібрати всіх ваших прессекретарів і піарщиць в один "хор верьовки" і звільнити скопом. Нехай сільським господарством займаються - більше толку.

Пояснюю.

Уявіть собі, що ви - жінка. І так склалося, що ви вродлива і усього в житті домоглися самі. Ну, усяке буває. Одного разу вас призначають на хорошу посаду, рангову, публічну. Припустимо, ви її заслужили.

І ось ви прокидаєтеся вранці і дізнаєтеся, що ваше ім'я в заголовках всіх українських газет в тому контексті, що один відгодований "дрочер" і ще група "дрочерів" у складі ментів і депутатів обговорюють ваше чесне ім'я, вкладають вас на устах у будь-які пози і посади. Вони пліткують, що місце ви отримали "через ліжко". А інші "дрочери" з СБУ пишуть їх розмову на аудіо. Люди на записі серйозні, один з них цілий друг президента, тому кожна фраза цитатами розходиться інтернетом.

Фігурантка скандалу мовчить. Мовчить годину, дві, день. Журналісти дзвонять дівчині, щоб вона спростувала, або хоч слово сказала - ігнор. А до вечора з'являється листування пранкера Джокера, який на відміну від ЗМІ зумів їй додзвонитися. Він написав заступнику міністра від імені впливової людини з оточення президента, а вона "повелася". З листування стає ясно, що коментувати скандал їй заборонила пресслужба Кабміну.

Проте з Джокером вона словоохотлива. За 10 хвилин дівчина повідомляє, що її начальник - корупціонер і вона готова підготувати папку з компроматом на міністра і вже завтра доповісти президенту. І так, вона готова стати міністром. Вона на все готова.

- А це точно ти? - засумнівалася на секунду блондинка.
- Звичайно.
- А, ну добре.

Далі - більше. Джокер публікує листування, в якому вчора ще фігурантка секс-скандалу показує себе з різних сторін, м'яко висловлюючись, недалекоглядним чиновником, готового здати начальство за секунду. У листуванні з пранкером заступник міністра виглядає дуже нерозумно.

Але і це не все. Вона анонсує пресконференцію, де погрожує розставити всі крапки над "І". Читає з паперу текст. Невпевнено, плутається, руки тремтять. Загальна теза - все, що сталося - брудна піар-атака. З боку кого, щоправда, не уточнює. І тут мова зайшла про Джокера. Не переписувалася, - відрізала Клітіна. А ще через 20 хвилин - таки так, було. "Це була хакерська атака".

І все.

А можна було в перший годину вийти і щось таке сказати невимушене, на кшталт: "Послухала розмову трьох депутатів на криворізькому збіговиську. Тих самих, які вирішили за допомогою прокурорів і дружби з президентом забезпечити квитками місцевий бізнес. Послухала про себе. Зобов'язана за довіру. Чекаю в гості на прийом. Будемо працювати над поліпшенням вітчизняної так би мовити, інфраструктури. Закони разом писати". Висміяти і переступити. Про неї би забули на другий день. Але ні. Вона пішла довгим шляхом.

Світлана Крюкова

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...