Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Я формував команду, і залишаю за собою право змінювати її": Міністр Криклій хоче звільнити скандальну заступницю

Олександра Клітіна facebook

Олександра Клітіна відмовилась йти у відставку в дусі європейської політичної традиції

Міністр інфраструктури Владислав Криклій на наступному засіданні Кабінету Міністрів проситиме про звільнення заступниці з питань європейської інтеграції Олександри Клітіної.

Про це Владислав Криклій написав у Facebook.

"Я сам формував свою команду, і залишаю за собою право змінювати її. Я вкрай незадоволений відсутністю розуміння між Олександрою та командою міністерства інфраструктури...Олександра Клітіна відмовилась йти у відставку в дусі європейської політичної традиції...Я вважаю за необхідне винести на наступне засідання уряду подання про її відставку від свого імені",– заявив міінстр інфраструктури.

Нагадаємо, 18 листопада був опублікований запис розмови депутатів "Слуги народу", де згадувалося, що одна із заступниць міністра отримала свою посаду "через ліжко". У тelegram-каналах заявили, що йдеться про Олександру Клітіну – заступника міністра транспорту та інфраструктури.

Як повідомляли, нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко потрапив у секс-скандал, коли журналісти зняли його листування в Раді, як він домовлявся про секс з дівчиною за 100 доларів на годину.

Loading...