Новини » Політика 338 Читать эту новость на русском

Володимир Кацман: Для України готують нову "піраміду"

Політичний аналітик Володимир Кацман з відкритих джерел

"Це не проєкт, який виведе нас із кризи"

Українців заводять у нову "піраміду" із перекредитування старих боргів та нарощування нової заборгованості.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Гість студії зауважив, що під час своїх виступів ні керівник уряду, ні міністр економіки не називає рецептів, як українцям вийти з кризи.

"Вони назвали все – що нам треба обслуговувати борги і 43% від бюджету ми туди відправимо; вони назвали, що ми зобов’язані розрахуватися з боргами… Вони заводять нас у жахливу піраміду. Послухайте, люди, мене, я про це кричу у кожному ефірі: вони заводять нас у жахливу піраміду і брешуть до того ж. Міністр економіки заявляє, що ми цінні папери продаємо під 9%. Брехня – під 16% ми продаємо, і ми вводимо людей у нові борги", – заявив Володимир Кацман.

Експерт пояснив, що у такий спосіб – від цінних паперів – українці не отримують грошей: "Ми перекредитовуємо свої борги і нарощуємо при цьому нові борги. Ось яка піраміда нас чекає. Це не є проєктом, який виведе нас із кризи, ні. Це не є проєктом, який відродить нашу промисловість".

Як повідомляли, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук заявляв, що Україна змушена працювати на іноземних і внутрішніх кредиторів. На обслуговування державного боргу заплановано витратити 141,5 млрд грн, на його погашення передбачено 282,1 млрд грн. На виплату і обслуговування держборгу піде третина бюджету – це економічна катастрофа.

А ось народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Дубінський застерігав, що та політика, яку зараз здійснюють у фінансовій сфері країни, може призвести до того, що Україні доведеться розраховуватися землею за борги.

загрузка...
загрузка...
Loading...