Вміст нафтопродуктів у воді на місці аварії танкера в Одесі перевищений у 53 рази, – Держекоінспекція

Танкер "Делфи" біля берега Одеси

"Думская"

За словами в.о. голови Держекоінспекції України Єгора Фірсова, проводиться постійний моніторинг місця забруднення, державні інспектори перебувають на місці події

У воді на місці аварії танкера в морі біля Одеси у 53 рази перевищений вміст нафтопродуктів, повідомив в.о. голови Держекоінспекції України Єгор Фірсов на своїй сторінці у Фейсбук.

"Сьогодні біля Одеси сів на мілину танкер "Делфі" (під прапором Молдови). Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Кримсько-Чорноморського округу здійснено виїзд і проведено відбір проб вод на місці розташування підтопленого танкера і передано до відділу інструментально-лабораторного контролю інспекції. У результаті встановлено перевищення по вмісту у воді нафтопродуктів у 53 рази на місці аварії", – написав Фірсов.

За його словами, проводиться постійний моніторинг місця забруднення, державні інспектори перебувають на місці події.

"Представники Державної екологічної інспекції відповідно до закону і процедур розрахують шкоду, завдану навколишньому природному середовищу, з подальшим зверненням з претензією щодо відшкодування завданих збитків", – додав Фірсов.

Нагадаємо, танкер "Делфі" під прапором Молдови, який раніше терпів лихо недалеко від Одеси, сів на мілину, екіпаж від евакуації відмовився.

 

Loading...