Новини » Політика Читать эту новость на русском

Україна відома як третя найбільш корумпована країна світу, - Трамп

ТАСС

За словами Трампа, у Джуліані чудова репутація у боротьбі зі злочинністю

Президент США Дональд Трамп назвав Україну третьою у світі за корупцією й пояснив втручання свого адвоката Руді Джуліані у роботу над політикою щодо української держави. Про це пише Reuters.

За словами Трампа, у Джуліані чудова репутація в боротьбі зі злочинністю. Трамп зробив свої коментарі через день після фінального слухання свідчень у справі про його імпічмент.

В ході процесу були викриті його сумнівне рішення передати Джуліані - приватній особі без формальної посади в адміністрації - надзвичайно велику роль у формуванні політики США щодо України.

Ключовим питанням лишається, чому Трамп використав особистого адвоката в такій відповідальній роботі, а не традиційні урядові канали. Під час слухань чинні й колишні чиновники Білого дому й дипломати висловлювали занепокоєння через діяльність Джуліані. Зокрема, його спробами змусити Україну почати два розслідування, які можуть нашкодити політичним опонентам Трампа. За словами американського президента, Україна корумпована, а Джуліані є правильною кандидатурою, щоб вести справи з нею.

"Він певною мірою ікона в цій країні з двох причин. Він найкращий мер в історії Нью-Йорка. І він найкращий борець зі злочинністю за, можливо, останні 50 років", - сказав Трамп.

Глава Білого дому наголосив, що Джуліані отримав повноваження через свою репутацію.

Він також наголосив, що США не можуть давати великі суми грошей, "які потім будуть вкрадені й відправляться на чужі банківські рахунки".

"Україна відома як третя найбільш корумпована країна світу", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Джуліані опублікував ймовірний доказ втручання України у вибори США. Адвокат Трампа заявив про можливий зговір між українськими посадовцями і штабом передвиборчої кампанії Гілларі Клінтон у 2016 році.

Loading...