live
Новини » Події 3289 Читать эту новость на русском

У Києві дитині видалили пухлину, яка важила майже половину дитини

З відкритих джерел Ілюстративне фото
загрузка...
загрузка...

Пухлина росла в утробі матері разом з дитиною

У Києві хірурги провели новонародженій дівчинці операцію з видалення пухлини, яка важила майже половину дитини. Про це йдеться в сюжеті ТСН
 
Як наголошується, пухлина росла в утробі матері з немовлям. Жінка дізналася про це діагноз ще на УЗД під час вагітності. 
 
"Мені називали сантиметри. Я не уявляла, яка вона. Коли побачила, це був жах. Вона була гігантська", - розповіла мама дитини. 
 
Зокрема, вага ембріональної пухлини (тератоми) становила майже половину ваги дитини. За словами медиків, це досить рідкісне явище, адже такі випадки трапляються раз на 40 тисяч пологів. 
 
Зараз дівчинка відновлюється після складної тригодинної операції, яку провели на другий день після народження дитини. За попередньою інформацією, дитину прооперували успішно, всі функції організму були збережені. 
 
До речі, такі ембріональні пухлини є паразитами і можуть загрожувати здоров'ю і життю немовляти. 
 
"Це плід. В плоді вона паразитує. Усередині пухлини можуть бути і шкіра, і нерви, кістки і зуби", - зазначає хірург Олексій Пономаренко. 
 
Нагадаємо, нещодавно в лікарні районного рівня в українському місті Ковель була проведена перша операція з трансплантації нирки.
Loading...
Loading...
Loading...