live
Новини » Економіка 941 Читать эту новость на русском

Скасування урядом граничних тарифів не вплине на вартість опалення, - Гончарук

Олексій Гончарук, Фото з відкритих джерел

Скасування урядом граничних тарифів на опалення і гарячу воду жодним чином не вплине на вартість комунальних послуг

Скасувати урядом граничних тарифів на опалення і гарячу воду жодним чином не вплине на вартість комунальних послуг – Прем'єр, запевнив прем'єр Олексій Гончарук, повідомляє "Ubr.ua".

"Щодо того, як це вплине на тарифи. Ніяк не вплине. Навіть якщо б ми його (постанова попереднього Кабінету міністрів від 26 червня 2019 року, – ред.) не відмінили, все одно це ніяк не вплинуло на тарифи би, оскільки це протизаконно, і окремі представники місцевого самоврядування не збиралися його виконувати і хотіли його оскаржити в суді. Тому чисто фізично провести опалювальний сезон без доведення своїх підприємств до банкрутства було б неможливо", – зазначив він.

Нагадаємо, на початку 2019 року в Україні ввели монетизацію субсидій. Реформа дає можливість сім'ям з низьким доходом отримати компенсацію на оплату ЖКП “живими грошима”. Якщо ж утворюється борг у більш ніж 340 грн, субсидію забирають. Восени 2019 року українці отримали можливість отримувати монетизированную субсидію в більше ніж 30 банках на їх вибір.

 

Loading...
Loading...
Loading...