live
Новини » Суспільство 282 Читать эту новость на русском

Спецсмартфон замість спецзв’язку: Що пропонує Дубілет замість "древніх телефонів"

ZIK Дмитро Дубілет
загрузка...
загрузка...

"Це буде спеціальний смартфон"

"Древній" урядовий спецзв’язок, яким ніхто не користується, але держава витрачає на це зайві мільярди гривень, можна замінити смартфонами зі спеціальними додатками.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася в урядовця щодо ініціативи ліквідувати урядовий спецзв’язок і натомість запровадити спеціальні додатки на смартфони. Наташа Влащенко спитала, кому довірять розробляти такі додатки для українських урядовців, політиків та інших.

Дмитро Дубілет пояснив, у чому полягала ідея такої заміни: "Замінити ці древні телефони, які стоять у нас по кабінетах, на смартфон, але це буде не той смартфон, яким ви користуєтесь у повсякденному житті. Це буде спеціальний смартфон. Тобто, щоб людина отримала спеціальний смартфон, на який не можна інсталювати будь-яке інше програмне забезпечення, але, повірте, це буде набагато дешевше, аніж підтримувати весь цей "зоопарк" звичайних телефонів".

Він продовжив, що слід створити спеціальний додаток, який встановлюється на цей смартфон з відповідними алгоритмами шифрування, щоб унеможливити зламування зв’язку.

"От моя ідея полягала у тому, щоб зробити ось таку конструкцію, і вона у 90% випадків могла б замінити цей древній зв’язок, яким ніхто не користується, але держава витрачає на це зайві мільярди гривень", – сказав Дмитро Дубілет.

Як повідомляли раніше, міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет розповів про плани запуску електронних довіреностей.

Нагадаємо, Дмитро Дубілет заявляв про реформування державних кол-центрів.

Loading...
Loading...
Loading...