live
Новини » Світ 209 Читать эту новость на русском

Путін хоче збільшити кількість бойових роботів і лазерної зброї

з відкритих джерел Бойовий робот "Ігорьок"
загрузка...
загрузка...

Путін заявив, що в найближчі роки рівень новітніх озброєнь в армії повинен бути доведений до 70%

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що нова державна програма озброєння до 2033 року повинна передбачати збільшення кількості лазерної та гіперзвукової зброї, а також бойових роботів і безпілотників. Про це він сказав на засіданні Ради безпеки Росії, передає "Интерфакс".

"У наступному році доведеться приступити до формування держпрограми озброєння до 2033 року і, відповідно, програми розвитку оборонно-промислового комплексу. Основне завдання нового періоду - це нарощування якісних і кількісних характеристик озброєння і техніки. Мова йде про сучасні і перспективні зразки високоточної зброї та засобів повітряно-космічної оборони, активне застосування технологій штучного інтелекту при створенні військової продукції, в тому числі має бути розширена лінійка безпілотних розвідувальних і ударних літальних апаратів, лазерних і гіперзвукових систем зброї, заснованої на нових фізичних принципах, а також роботизованих комплексів, здатних виконувати різнопланові завдання на полі бою", - сказав Путін.

Лідер РФ заявив, що в найближчі роки рівень новітніх озброєнь в російській армії повинен бути доведений до 70% і не повинен опускатися нижче, а у сил ядерного стримування - перевищити цей рівень.

"На практиці це означає, що, незважаючи на всі бурхливі технологічні зміни у світі, наші Збройні сили повинні бути оснащені за останнім словом науки і техніки", - підкреслив Путін.

Президент Росії додав, що діяти треба так, як це вдавалося до цього.

"Діяти треба так, як нам вдалося це зараз, а це рідкісне явище для нашої країни, і для світу в цілому в новітній історії: нам вдалося фактично зробити крок вперед у порівнянні з іншими провідними військовими країнами світу. Звичайно, потрібно прагнути до того, щоб такий стан зберегти і в майбутньому", - додав Володимир Путін.

Нагадаємо, раніше Україна отримала велику допомогу від Америки і НАТО, що допомогло їй створити потужні збройні сили, але цього недостатньо для справжньої відсічі Росії. Потрібні не тільки протитанкові ракети і міномети, але і більш ефективні види зброї. Детальніше читайте у статті "Яка зброя потрібна Україні, щоб перемогти Росію?".

Loading...
Loading...
Loading...