live
Новини » Суспільство 1004 Читать эту новость на русском

Охорона для міністра: Дубілет заявив, що за власні кошти найняв двох охоронців

Дмитро Дубілет

"Держава мені пропонувала вісьмох охоронців"

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет за власні кошти найняв собі двох охоронців, а ось від державної охорони відмовився, оскільки це виявилося непростою справою.

Про це він розповів під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK.

Гість ток-шоу пояснив, чому у нього з’явилася охорона.

"Не було конкретних загроз. Були певні сигнали... Але не було конкретної людини, яка б сказала, що в тебе будуть проблеми. Просто мені сказали: тут багато криміналу. Тому ми тобі радимо, щоб не було проблем, потрібно охорону. Я відверто скажу, я дуже не хотів цього робити, але це був певний компроміс з моєю родиною, така була розмова з моєю родиною. Я сказав – добре, давайте як тимчасовий захід", – розповів Дмитро Дубілет.

На уточнююче питання ведучої Наташі Влащенко, чи дали йому охорону, міністр відповів, що ні.

"Виявляється, що коли міністр звертається щодо державної охорони, то це непросто виділити двох людей. Там створюється цілий департамент. Вони збиралися мені виділити вісьмох людей. Я не розумів, що це настільки серйозно. Тому я за свої кошти наняв двох охоронців, це приватні охоронці, які ходять зі мною. Я не хотів, щоб держава витрачала зайві ресурси на мене".

Наташа Влащенко поцікавилася,  для чого він тоді публічно просив охорону.

Гість ток-шоу відповів: "Потрібно було у публічній сфері пояснити, чому в мене з’явилися охоронці. Плюс потрібно було позначити цей ризик".  

Онлайн-трансляцію головного ток-шоу країни "Народ проти" можна подивитися просто тут.

Нагадаємо, Дмитро Дубілет заявляв про реформування державних кол-центрів.

Loading...
Loading...
Loading...