Новини » Політика Читать эту новость на русском

Офіс президента не збирається утримувати надалі бренд "Слуга народу", – Пастернак

політтехнолог Олег Пастернак 112.ua

"Слуга народу" виникла раптово і так само раптово вона зникне"

Через величезну вартість бренду "Слуга народу", Офісу президента простіше відмовитися від нього. А натомість створити нові проєкти і запустити їх в політичний простір.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Олег Пастернак.

Олег Пастернак зауважив, що партія – це дорогий проєкт, який потребує величезного фінансового ресурсу. І відповідно до того, як розвиває свою діяльність партія "Слуга народу", він припустив, що у партії його нема.

"Це вказує лише на те, що, можливо, як версія, Офіс президента не збирається в подальшому утримувати бренд "Слуга народу", – зазначив політтехнолог.

За його словами, в таких умовах простіше відмовитися від цього бренду, натомість набрати нові проєкти і запустити їх в політичний простір.

"Це ж фантом, насправді, "Слуга народу" виникла раптово і так само раптово вона і зникне. Простіше буде, наприклад, завести в наступні місцеві ради якісь регіональні блоки, наприклад: "рідна справа", "наш регіон найкращий", – прокоментував Пастернак.

Нагадаємо, що народний депутат України від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський пояснив, чому у партії не було офіційних працівників.

Також раніше повідомлялося, що у Комітеті виборців України заявили, що згідно зі звітом "Слуги народу" про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в політичній партії офіційно не працює жодна особа.

Loading...