live
Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Матч "Шахтаря" зі "Львовом" сьогодні відкриє програму 15-го туру футбольної Прем'єр-ліги України

Після двотижневої перерви чемпіонат України з футболу поновиться грою "помаранчево-чорних" з "синьо-золотими" Українська асоціація футболу

Черговий, 15-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги сезону-2019/2020 розпочнеться сьогодні, 22 листопада, матчем на ОСК "Металіст" у Харкові, в якому о 19:00 в очному протистоянні зійдуться  донецький "Шахтар" та ФК "Львів". Гру в прямому ефірі  покаже телеканал "Футбол 1", повідомляє офіційний сайт Української Прем'єр-ліги.

Матч 15-го туру Української Прем'єр-ліги "Шахтар" – "Львів": статистичне прев'ю

Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків) провів 12 ігор в УПЛ.

Історія зустрічей

Всього зіграно 10 матчів: +9=1-0 м'ячі 23-1

На полі Шахтаря – 5 матчів: +4=1-0 м'ячі 12-0

В УПЛ зіграно 9 матчів: +8=1-0 м'ячі 19-1

На полі Шахтаря – 5 матчів: +5=0-0 м'ячі 11-1

Останній матч на полі Шахтаря – 04.05.2019. 27-й тур Чемпіонату України-2018/2019.

Шахтар – Львів – 5:0

Голи: 1:0 – Алвару-автогол (17), 2:0 – Веллінгтон Нем (51), 3:0 – С. Болбат (55), 4:0 – В. Коваленко (62), 5:0 – Алан Патрік (76).

Цікаві факти та можливі події

• Львів найбільшої поразки в УПЛ зазнав саме від Шахтаря – 0:5 (04.05.2019 р.).
  • Безвиграшна серія містян в матчах з "гірниками" триває в Чемпіонатах 5 ігор: =1-4.
  • Гравці Львова не можуть в Чемпіонатах з 27 серпня 2018 року "розмочити" ворота Шахтаря протягом 808-ми (!) хвилини.
  • "Гірники" не знають поразок в Чемпіонатах з 11 серпня 2018 року вже 43 матчі поспіль: +37=6, а на своєму полі – 26 ігор: +21=5.
  • "Помаранчево-чорні" не пропускають голів в УПЛ впродовж 634-х хвилин.
  • Львів проведе 40-й гостьовий матч в Чемпіонатах.
  • Шахтар проведе при Луішу Каштру 20-й матч у всіх турнірах, у якому може забити 50-й гол (ще 2 м'ячі).
  • Безгольова гостьова серія Львова з 26 серпня триває в Чемпіонаті 361 хвилину.
  • Львів на виїзді не перемагає в УПЛ 4 гри поспіль: =1-3.
  • 100-й матч в УПЛ може провести Микита Татарков (Львів).
  • 20-й гол в УПЛ можуть забити Дентіньо, Віктор Коваленко, 15-й – Сергій Болбат, Тарас Степаненко (усі – Шахтар).
  • Капітан Львова Сергій Борзенко з початку Чемпіонату виступає без замін.

Додамо, що у другий ігровий день 15-го туру, в суботу, 23 листопада, зійдуться "Олександрія" і луганська "Зоря" (початок – о 14:00; транслює телеканал "Футбол 2"), "Дніпро-1" і полтавська "Ворскла" (17:00, УНІАН).

В неділю, 24 листопада, програму туру завершать матчі ковалівського "Колоса" з чернігівською "Десною" (14:00; "Футбол 1"), львівських "Карпат" з донецьким "Олімпіком" (14:00; УНІАН) та київського "Динамо" з "Маріуполем" (17:00; "2+2").

Поточне турнірне становище після 14-ти турів: "Шахтар" – 40 очок, "Зоря" – 28, "Десна" – 27, "Динамо" – 27, "Олександрія" – 24, "Маріуполь" – 17, "Олімпік" – 15, "Колос" – 14, "Дніпро-2" – 11, "Карпати" – 11, "Львів" – 11, "Ворскла" – 8.