Марафон Вадима Рабіновича "Діалог з країною" за часткою переглядів обійшов майже всі національні канали

ZIK

Проведений народним депутатом та співголовою "Опозиційної платформи – За життя" Вадимом Рабіновичем телемарафон "Діалог з країною", який проходив одночасно на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK 20 листопада по частці переглядів обійшов майже всі національні канали.

Десятигодинне шоу у прямому ефірі за участю політика зібрало біля екранів майже 10 мільйонів глядачів і отримало сумарну частку в 10,32%, що більше ніж аудиторія таких загальнонаціональних каналів як ICTV, "Інтер" і "1+1".

За 10 годин "Діалог з країною" на трьох каналах подивилися близько 10 мільйонів українських глядачів. Крім того, за кордоном, сумарне охоплення супутникового мовлення марафону склало майже 180 мільйонів домогосподарств. За цей час політик проговорив буквально всі аспекти сучасного життя України із жителями всієї країни. Були прямі включення з Одеси, Львова, Харкова та інших міст.

Люди розповідали Вадиму Рабіновичу про свої проблеми, депутат підводив підсумки 6 місяців роботи нової влади і дискутував щодо майбутнього країни. Парламентар разом з українцями шукав відповіді на питання низьких пенсій і високих тарифів, відновлення миру і підняття економіки. Обговорили злочини минулої влади і помилки нової, а також те, до яких наслідків це може привести країну.

У ході телемарафону Вадим Рабінович жорстко розкритикував президента Володимира Зеленського за невиконання передвиборних обіцянок. За словами депутата, президент так і не встановив в країні мир, не знизив тарифи, не підвищив пенсії і зарплати.

 

Loading...