Новини » Політика Читать эту новость на русском

"Лобізм, звісно, є": Дубілет – про зовнішні впливи і лобіювання у законодавчій сфері

Дмитро Дубілет ZIK

"Я не відчуваю, що національні інтереси потерпають через те, що в когось був якийсь бекграунд"

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що не бачить, що є зовнішні впливи, які впливають на якихось міністрів.

Про це він заявив під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK.

Ведуча ток-шоу Наташа Влащенко зауважила, що нині багато дискусій точиться навколо того, що близько 80% урядовців – це люди, які пов’язані з паном Соросом чи його структурами, і з огляду на це говорять про втрату Україною суб’єктності. Наташа Влащенко поцікавилася в урядовця, як він ставиться до того, що політика національних інтересів внаслідок цього потерпає.

"Я не відчуваю, що національні інтереси потерпають через те, що в когось був якийсь бекграунд, тому що це дещо спрощення, коли ти дивишся на біографію людини і кажеш – ага, ти працював у такій-то структурі, і ця структура може впливати на тебе", – каже Дмитро Дубілет.

Він заявив: "Я не бачу, що є якісь зовнішні впливи, які впливають на якихось міністрів. Це моє особисте враження від роботи всередині".

Наташа Влащенко уточнила, чи йдеться про те, що лобізму у законодавчій сфері західних партнерів та їхніх інтересів немає.

"Лобізм, звісно, є… Дивіться, що таке лобізм… Коли ти приймаєш закон, ти маєш зважати на різні точки зору. Тобто є багато гравців, і кожен із них у гарному сенсі цього слова "лобіює". Тобто, якщо розумієте під лобізмом, що ти просто хабара даєш депутату, щоб він голосував, звісно, так не можна. Але влаштовувати інформаційні кампанії, пояснювати, проводити круглі столи і так далі – це нормально, тому що депутат перед тим, як голосувати, має врахувати багато", – каже Дмитро Дубілет.

Онлайн-трансляцію головного ток-шоу країни "Народ проти" можна подивитися просто тут.

Як повідомляли, член наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук, реагуючи на колонку Геруса в "Економічній правді", де він пояснює відкриття імпорту електроенергії з РФ її дефіцитом, якого насправді не існує, написав у Facebook, що голова парламентського комітету з питань енергетики і ЖКГ Андрій Герус намагається виправдатися за лобіювання імпорту електроенергії з Росії в інтересах олігарха Коломойського.

Loading...