Новини » Курйози 199 Читать эту новость на русском

Компанія у США шукає людину на посаду дегустатора конопель

Кандидату платитимуть 36 тис. доларів в рік

Марихуана. Фото: pixabay.com

Американська компанія лікувального канабісу American Marijuana шукає людину, яка дегустуватиме продукцію та писатиме об'єктивні відгуки. Відповідна вакансія розміщена на сайті компанії.

"Ми шукаємо того, хто робитиме огляд різноманітного канабісу, щоб дати читачам чесну та надійну інформацію про різні продукти з коноплі", - йдеться в оголошенні.

Згідно з інформацією в оголошенні, кандидати повинні жити в Америці чи Канаді, де медична марихуана є законною. Кандидатам доведеться писати чесні відгуки та думки щодо товару у формі блогу.

Більше того, вони також повинні впевнено почуватися перед камерою, оскільки робота включає в себе розпакування та відеопояснення про те, як кожен продукт діє і відрізняється від інших. Також майбутній працівник повинен бути фізично придатним та здоровим в цілому, щоб регулярно проводити огляд продукції.

Як зазначається, щасливому дегустатору щомісяця безкоштовно доставлятимуть коробку із різними видами і сортами конопель. Після цього йому потрібно ретельно описати увесь процес роботи із продуктом – від розпакування до післясмаку. За таку роботу компанія обіцяє платити три тисячі доларів на місяць.

Нагадаємо, в американському місті Гілтон-Гед-Айленд, що у Південній Кароліні, чоловік звинуватив місцевий McDonald’s у тому, що співробітник додав до його солодкого чаю марихуану замість лимону.

загрузка...
загрузка...
Loading...