Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Коболєв розповів, коли очікувати остаточну сертифікацію оператора ГТС

Андрій Коболєв. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні НКРЕКП схвалив попереднє рішення про сертифікацію ТОВ "Оператор ГТС України"

Остаточне рішення щодо сертифікації оператора газотранспортної системи ТОВ "Оператор ГТС України" очікується у другій половині грудня.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук голова правління "Нафтогазу України" Андрій Коболєв.

За його словами, сьогодні НКРЕКП схвалив попереднє рішення про сертифікацію ТОВ "Оператор ГТС України".

Він додав, що "Нафтогаз України" чекає багато роботи, пов’язаної з передачею ГТС під контроль Мінфіну та трансфером активів між "Укртрансгазом" та новим оператором ГТС.

Також, повіомив Андрій Коболєв, найближчим часом регулятор направить пакет документів до Секретаріату Енергетичного співтовариства, також очікується погодження і від європейського регулятора.

"Анбандлінг відбувається у повній відповідності до плану, його завершення важливе як у контексті переговорів з Росією, так і для приведення нашого законодавства у відповідність до європейського", – наголосив Андрій Коболєв.

Нагадаємо, 15 листопада президент України Володимир Зеленський підписав закон про відокремлення діяльності з транспортування природного газу (анбандлінг - ред.).

Закон забезпечує необхідні умови для виконання зобов’язань України щодо відокремлення діяльності з транспортування газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи відповідно до європейського законодавства.

Loading...