Новини » Політика Читать эту новость на русском

Клітіна має намір звернутися до суду у зв'язку з "постільним" скандалом

Олександра Клітіна facebook

Ми будемо розбиратися – мої юристи вже працюють

Заступниця міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Олександра Клітіна йде до суду, проте ще не знає, хто про неї пліткував.

Про це вона заявила під час брифінгу. Трансляцію вів телеканал ZIK.

За словами Клітіної, вона навіть не знає цих людей, які про неї пліткували.

"Мені навіть цікаво на них подивитися, чесне слово…Я слухала, але я поки що не розумію, хто там. Здається, я цих людей не знаю. Але ми будемо розбиратися – мої юристи вже працюють. Ми подамо запит до Верховної Ради, хто там був у відрядженні у цей час, щоб зрозуміти, що це за депутати взагалі пліткували",- зазначила заступниця міністра.

Вона також відповіла на питання, хто запропонував їй посаду у Міністерстві інфраструктури:

"Була співбесіда з прем’єр-міністром, з президентом. Мене запропонував Криклій, звісно. Він сам обирає собі команду…Я в міністерстві, фактично, працюю більше 5 років. Після Революції гідності я прийшла як волонтер допомогти своїй країні. Реально, працювала пів року взагалі безоплатно...",– додала Клітіна.

Нагадаємо, 18 листопада було опубліковано запис розмови депутатів "Слуги народу", де згадувалося, що одна із заступниць міністра отримала свою посаду "через ліжко". У Тelegram-каналах заявили, що йдеться про Олександру Клітіну – заступника міністра транспорту та інфраструктури.

Як повідомляли, нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко потрапив у секс-скандал, коли журналісти зняли його листування в Раді, як він домовлявся про секс з дівчиною за 100 доларів на годину.

 

Loading...