Новини » Політика 501 Читать эту новость на русском

Клітіна: Хочу передати замовникам, що я не збираюся йти у відставку

Олександра Клітіна facebook

Клітіна сказала, що не буде коментувати "Джокера", "Темного лицаря" та інших супергероїв

Заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що не збирається йти у відставку. Про це вона сказала під час брифінгу, який транслював ZIK.

"…На те є причини та замовники. Коли я йшла на посаду заступника міністра, я розуміла, що буде не просто, буде спротив реформам. Спочатку я хотіла промовчати та ігнорувати цю "бредноту", а я розумію, що сьогодні я, а завтра на моєму місці буде інша жінка… З одного боку мені соромно, що таке відбувається в нашій країні, з іншого мене тішить, що крім цієї розмови чоловіків напідпитку, іншого компромату на мене не знайшли. Я сприймаю це як ознаку моєї чесності і професійності. Я також вважаю, що учасники цієї розмови, й особливо депутат, що розповсюдив таку інформацію про мене, мають понести відповідальність. Я планую у суді добитись спростування недостовірної інформації щодо мене, а також компенсації моральної шкоди", - зазначила Клітіна.

Також вона сказала, що не буде коментувати "Джокера", "Темного лицаря" та інших супергероїв.

"Але я скажу, що я завжди виступала і виступаю жорстко проти корупції у транспортному секторі і вважаю, що менеджмент деяких наших держпідприємств, агентств та акціонерних товариств потрібно гнати поганою мітлою і не тільки менеджмент верхньої ланки, але й середньої, бо саме там зазвичай відбуваються непрозорі процеси…", - наголосила заступниця міністра.

Окрім того, вона підкреслила, що саме вона у міністерстві відповідає за демонополізацію ринків внутрішнього водного та залізничного транпорту.

"Це основа розвитку транспортної галузі і багато кому не подобається запровадження чесної конкуренції, що стоїть в основі європейських норм та директив, які я просуваю. Статті на наклеп є розплатою за мою публічну позицію і я хочу передати замовникам, що я не збираюся йти у відставку, що я буду надалі продовжувати працювати і боротися за впровадження європейських принципів у транспортній сфері", - додала Клітина.

загрузка...
загрузка...
Loading...