Новини » Політика 412 Читать эту новость на русском

Кацман: Навесні Кабінет міністрів України, скоріше за все, відправлять у відставку

Володимир Кацман

"В Україні буде оголошено і нові парламентські вибори"

Якщо уряд не може впоратися із обов'язками, то у відставку повинні йти усі гілки влади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Коментуючи діяльність керівника уряду Олексія Гончарука, він спрогнозував, що скоро на нього чекає відставка: "Навесні Кабінет міністрів України, скоріше за все, відправлять у відставку. Такого некомпетентного Кабінету міністрів в нас ще не було. Такої ліквідаторської групи з боку МВФ в нас теж не було. Зрозуміло, що після цього як сплине рік від виборів, а це у серпні, будуть оголошені і нові парламентські вибори. Не дарма президент проговорився дітям: Ви поки не кажіть, але ці теж не підходять".

Тож він зауважив: "Я скажу таку річ, якщо уряд не справляється із обов'язками, то у відставку повинні йти усі гілки влади, тому що вони брали на себе відповідальність за цей уряд".

Як повідомлялось раніше, Володимир Кацман зауважив, що голосування "Слуги народу" залежить від того, з якими словами Дмитро Разумков вносить законопроєкт на розгляд.

загрузка...
загрузка...
Loading...