Новини » Економіка 88 Читать эту новость на русском

Кабмін звільнив голову Держенергоефективності Савчука і оголосив конкурс на цю посаду

Кабінет міністрів України. Фото kmu.gov.ua

Тимчасово виконуватиме обов’язки глави Держенергоефективності головний бухгалтер управління фінансування, бухгалтерського обліку та звітності агентства Олена Товстенко

Кабінет міністрів України звільнив Сергія Савчука з посади голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за згодою сторін.

Про це йдеться в розпорядженні №1062-р від 15 листопада.

"Звільнити Савчука Сергія Дмитровича з посади Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України за угодою сторін (пункт 3 частини першої статті 83 Закону України "Про державну службу")", – йдеться у розпорядженні.

Іншим розпорядженням №1053 уряд оголосив про конкурс на цю посаду на п’ять років із правом повторного призначення без конкурсу ще на один термін.

"Відповідно до частини другої статті 23 Закону України "Про державну службу" оголосити з 20 листопада 2019 р. конкурс на зайняття посади Голови Державної служби експортного контролю з визначенням умов проведення конкурсу згідно з додатком", – йдеться у розпорядженні.

Заявки на конкурс приймаються до 2 грудня включно, а оцінювання кандидатів заплановане на 6 грудня.

Розпорядженням №1069 від 15 листопада Кабмін також тимчасово поклав обов’язки глави Держенергоефективності на головного бухгалтера управління фінансування, бухгалтерського обліку та звітності агентства Олену Товстенко.

Савчук очолював Держенергоефективності з 20 серпня 2014 року.

Нагадаємо, раніше НАЗК внесло приписи очільникам Держспецзв’язку та Держенергоефективності.

Loading...
Loading...
Loading...