Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Голова Аграрного Фонду увійшов в топ-25 CEO України – і був звільнений у цей же день

Голова державного ПАТ "Аграрний Фонд" Андрій Радченко ПАТ "Аграрний Фонд"

У 2018 ПАТ "Аграрний Фонд" сумарно приніс у бюджет 1,63 млрд грн

Голова державного ПАТ "Аграрний Фонд" – Андрій Радченко увійшов у топ-25 найбільш успішних CEO України за 2018-ий рік, згідно з рейтингом "Капітани бізнесу" ділового видання Кореспондент. В той же день, Кабінет міністрів відсторонив його від виконання обов'язків для того, щоб ліквідувати держкомпанію.

Так, в 2018-му році ПАТ "Аграрний Фонд" сумарно приніс у бюджет 1,63 млрд грн, з яких 71 млн грн – дивіденди. Активи держтрейдера зросли на 22,5% в 2018-му та на 17,6% роком раніше.

При цьому Аграрний Фонд є стратегічним аграрним підприємством, що спеціалізується на кредитуванні аграріїв добривами по зерновим форвардам. Зокрема, питома вага Аграрного Фонду в кредитуванні посівної за 2016-2018 рр. становила від 30% до 50%.

ПАТ "Аграрний Фонд" ПАТ "Аграрний Фонд"

Нагадаємо, раніше Міністр економіки – Тимофій Милованов пояснив, що звільнив Андрія Радченка, оскільки компанія не потребує розвитку, а повинна бути ліквідована.

Тимчасово виконувачем обов'язків ПАТ "Аграрний Фонд" призначений Іван Баришев, звільнений 2015-го з того ж Аграрного Фонду за організацію збиткової угоди на $112,5 млн кредитування компанії "Ukrlandfarming"

Щорічно оновлюваний Рейтинг "Капітани бізнесу" журналу Корреспондент базується на оцінці провідними економічними журналістами та представниками профільних асоціацій країни публічної репутації СЕО та особистого внеску керівника в результати компанії.

 Loading...