live
Новини » Політика 261 Читать эту новость на русском

Чому "слуги народу" продовжують ховатися від журналістів за зачиненими дверима?

newsone.ua

Минуло вже третє засідання так званої "робочої групи", яка розробляє закони про народовладдя. На нього не пускають ані журналістів, ані активістів.

Про це пише Андрій Павловський у Facebook.

Чому не пускають?

Така собі Юлія Кириченко, яка іменує себе "експертом реанімаційного пакету реформ", пропонує внести на розгляд парламенту законопроект про Всеукраїнський референдум і народовладдя.

Люди, присутні на зустрічі, передають, віце-спікер Стефанчук сказав, що проміжний закон - дослівно - "дурням не показують".

А дурні – це ми з вами, які обрали в парламент Стефанчука, який орендує квартиру у тещі за державний рахунок. І частина його соратників – кримінальники, злодії і просто любителі викликати повій в залі Верховної Ради.

А, може, "слуги" не хочуть, щоб народ почув, як на цій зустрічі депутат Вікторія Підгорна розповіла, що український народ відсталий і не вміє користуватися плодами диджитализации і, взагалі, народу треба дати якомога менше повноважень. Таке вона заявила на закритій зустрічі, передають присутні там люди.

Справедливості заради, на закритій зустрічі "слуг народу" поставив на місце академік Копиленко. Він нагадав "слугам", що єдиним джерелом влади є народ, і все, що робиться, повинно робитися для людей.

Тепер зрозуміло, чому влада не хоче виносити питання землі на референдум: тому що "відсталий", на їх думку, народ, не дозволить "просунутій" владі відкрити ринок землі. Вони роблять це все за зачиненими дверима, щоб люди не почали кіпішувати раніше часу.

І ще. Шановні депутати, прошу, пустіть журналістів на засідання. А то ж "зробимо" вас разом. І не факт, що вам це сподобається.

Андрій Павловський

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...