Новини » Політика Читать эту новость на русском

Авторитетне польське ЗМІ: Віктор Медведчук займає чільне місце на політичній арені України

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Друга за величиною фракція – "Опозиційна платформа – За життя", головою політради якої є Віктор Медведчук, має 44 депутати в новій Верховній Раді

Топове польське ЗМІ New Eastern Europe опублікувало матеріал, у якому зазначено, що голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук є одним з найбільш авторитетних політиків сучасної України.

Більш детальна інформація повідомляється на офіційному сайті видання.

Як зазначив автор статті, Віктор Медведчук займає чільне місце на політичній арені України.

"Після краху комунізму Віктор Медведчук займає чільне місце на політичній арені України. Зараз він повернувся до парламенту, що ставить нові питання про його повернення. Друга за величиною фракція – "Опозиційна платформа – За життя", головою політради якої і є Медведчук, має 44 депутата в новій Верховній Раді", – йдеться у тексті повідомлення.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що головною його метою є припинення бойових дій на Донбасі і повернення миру в Україну.

Народний депутат України IX скликання Віктор Медведчук також упевнений, що нинішня українська влада не звертає уваги на результати його діяльності, які могли б посприяти зростанню української економіки і покращенню життя українських громадян, оскільки діє не в інтересах українців.

 

 

Loading...