Активісти вимагають у генпрокурора України звільнення скандального прокурора Костянтина Кулика

Костянтин Кулик

УНІАН

Кулик продовжує підписувати процесуальні документи, не зважаючи на те, що він досі на лікарняному

Низка громадських організацій звернулися до генерального прокурора України Руслану Рябошапки з вимогою звільнити прокурора Костянтина Кулика. Про це під час акції під генеральною прокуратурою України повідомив голова ГО "Міжнародний антикримінальний альянс" Богдан Воронцов, інформує 112.ua.

"Як ми знаємо, 6 листопада комітет ВРУ з питань антикорупційної політики подав звернення до пана Рябошапки надати пояснення, у зв’язку з чим дана особа далі працює і коли буде звільнення. 7 листопада наша громадська організація ініціювала акцію, яку підтримали понад 100 активістів. Ми вимагали негайного звільнення пана Кулика. Ми знаємо, що це схема, взяти лікарняний на необмежений час. Тому ми сьогодні вимагаємо, подаємо звернення з проханням надати нам документи, з якого по який час і ким було введено листок про тимчасову непрацездатність Кулика", – сказав він.

"Як мені вчора стало відомо, пан Кулик підписує процесуальні документи, не зважаючи на те, що він досі на лікарняному. Тобто, такого бути не може, це не легітимно. Також просимо вказати причини не звільнення пана Кулика, у зв’язку з чим він займає далі дану посаду і яку заробітну плату він отримує в даний час протягом цього лікарняного. Тому що це гроші людей, які платять податки до держбюджету, і дана особа просто відтягує свій момент звільнення і отримує заробітну плату, хоча на його місці могла бути чесна людина, яка сумлінно виконує свої обов'язки в Генеральній прокуратурі України", – додав Воронцов.

Раніше повідомлялося, що 60 народних депутатів, зокрема представники "Слуги народу", "Голоси" і "Батьківщини", підписали колективний запит на усунення Костянтина Кулика. Також підписи за його відставку збирають на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Кулик став фігурантом журналістського розслідування програми Bihus.info. За даними журналістів, Кулик став власником двох квартир в елітному житловому комплексі в Києві і замовив будівництво додаткової житлоплощі на даху цього будинку.

В 2016 році Національне антикорупційне бюро розслідувало проти Кулика кримінальну справу за фактом незаконного збагачення, але через рішення Конституційного суду про декриміналізацію цього злочину Кулик не був засуджений.

Loading...