ZIK – лідер інформаційного мовлення 20 листопада увійшов у десятку українських каналів. І нам це дуже подобається!

ZIK – лідер інформаційного мовлення ZIK

Протягом цього тижня ZIK посідає перші позиції в рейтингу інформаційних каналів України

Телеканал ZIK став лідером інформаційного мовлення та увійшов в десятку українських телеканалів. Протягом цього тижня ZIK посідає перші позиції в рейтингу інформаційних каналів України з показником 2,48 (детальніше в графіку). Про це свідчать дані Nielsen Holdings N.V. – світової інформаційно-вимірювальної компанії, яка є лідером в сфері телевізійних вимірювань в понад 36 країнах світу.

ZIK – лідер інформаційного мовлення ZIK

З серпня цього року телеканал ZIK змінив своє позиціонування і концепцію. Він став каналом марафонів, які ведуть чудові четвірки ведучих. Щодня в прямих ефірах на ZIK обговорюються не лише актуальні політичні, а й інші події з різних сфер життя країни та світу. Кожну годину виходять ексклюзивні новини з епіцентру найважливіших подій, а під час прямих включень із експертами, глядачі отримують інформацію "з перших вуст". Безумовно, це об’єднує глядачів з усіх куточків України і підвищує рейтинг телеканалу. Доказом цього стало те, що 17 листопада ZIK зайняв першу позицію завдяки цілеспрямованій роботі (детальніше в графіку).

ZIK – лідер інформаційного мовлення ZIK

ZIK – лідер інформаційного мовлення і увійшов у десятку українських каналів. І нам це дуже подобається! Тому будемо надалі працювати над тим, щоб бути цікавими для наших глядачів.

На телеканалі ZIK багато новин, про які телеглядачі дізнаються першими. Отже, не перемикайтесь, щоб не проґавити найцікавіше!

 

Loading...