Новини » Політика 293 Читать эту новость на русском

Журавський про скандали: До "Слуги народу" людей набирали в авральному режимі

Віталій Журавський, доктор юридичних наук, професор. Фото zhitomir.life

"Такого в історії українського парламентаризму ще не було"

Напередодні виборів до "Слуги народу" людей набирали в авральному режимі, вони не пройшли селекцію, тож у партії є різні люди, не підготовлені до такої роботи.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK заявив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

Відповідаючи на запитання ведучих щодо морального аспекту скандалів, які останнім часом вибухають у провладній політичній силі "Слуга народу", Віталій Журавський дав свою категоричну оцінку: "Це просто ганебно".

Гість програми зауважив, що в історії українського парламентаризму було все, але вперше йому довелося чути запис, де фігуранти – народні депутати – говорять про те, що одна із заступниць міністра отримала свою посаду "через ліжко".

"Такого ще не було. Це новина номер один в історії українського парламентаризму. Це ганебно, якщо це дійсно було", – заявив Віталій Журавський.

Він продовжив, що напередодні виборів до політичної сили "Слуга народу" людей набирали в авральному режимі, селекцію вони не пройшли.

"Там різні люди, не підготовлені до цієї роботи", – переконаний гість програми.

Віталій Журавський нагадав інформацію, оприлюднену рухом "Чесно", про те, що у "Слузі народу" жоден місцевий осередок не зареєстрований як юридична особа.

"Як вони будуть місцеві вибори проводити? У них вся партія – це 70 осіб. Спочатку було 30 серед депутатів і туди нагнали ще 40. 70! Такої партії немає, розумієте?" – заявив Віталій Журавський.

Нагадаємо, 18 листопада був опублікований запис розмови депутатів "Слуги народу", де згадувалося, що одна із заступниць міністра отримала свою посаду "через ліжко". У тelegram-каналах заявили, що йдеться про Олександру Клітіну – заступника міністра транспорту та інфраструктури.

Як повідомляли, нардеп від "Слуги народу" Богдан Яременко потрапив у секс-скандал, коли журналісти зняли його листування в Раді, як він домовлявся про секс з дівчиною за 100 доларів на годину.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News