Новини » Політика 1256 Читать эту новость на русском

Зеленський поступово перетворюється на Ющенка

Зеленський поступово перетворюється на Ющенка
facebook.com/p.sebastianovich

Хороший топ-менеджер може керувати чим завгодно, але тільки якщо мова про підприємство, роботу якого треба зробити ефективнішою, а не про радянське міністерство, репресивний апарат.

Про це пише Павло Себастьянович на своїй сторінці в Facebook.

Не мріяли

Пам'ятаю, після Майдану, коли почали призначати нових міністрів за зрозумілим тільки вузькому колу осіб принципом, я подивився стрічку ФБ тоді нового міністра інфраструктури Пивоварського.

Я не побачив у його стрічці ані слова про інфраструктуру. Ні про аеропорти, ні про морські порти, ні залізниці, ні хоча б про багаторівневі розв'язки на наших багатостраждальних дорогах.

Я не маю нічого проти пана Пивоварського. Але тоді я написав про це, і мені кинулися пояснювати, що хороший топ-менеджер може керувати чим завгодно. Я не сперечаюся, якщо мова йде про підприємство, що працює, і роботу якого треба зробити більш ефективною. Тобто коли підприємство було створено за чиєюсь ідеєю, а зараз просто треба провести невеликий ремонт.

Але коли справа стосується радянського міністерства або радянської служби, створеної для репресивного, експлуатуючого і виховного впливу на суспільство, - ефективність цього репресивного апарату не треба покращувати. Його треба ламати і будувати новий. А про цей новий треба мріяти.

Тобто новий президент, новий міністр або новий начальник служби повинен був ще до свого призначення горіти ідеєю змін, повинен був опублікувати свої ідеї, виступати з цими ідеями, збирати навколо цих ідей однодумців або вступати в ті спільноти, де ці однодумці мешкають, і ставати там лідером.

Та ось єдиний серед перших осіб, який мріяв, який виступав, став лідером - сам Володимир Зеленський. І все. Всі інші - антиподи мрійника і старанні реставратори репресивних систем.

На їхньому фоні наш президент повільно перетворюється на пана Ющенка, в тіні якого працювала все та ж глибинна кримінальна держава, що виникла до нього і яка дожила до наших днів.

UPD Дмитро Кравченко "Ну чого, горять змінами Федоров, Дубілет і той же міністр інфраструктури Криклій" - згоден. Є винятки.

Павло Себастьянович

загрузка...
загрузка...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...