Закон про автокрісла: Батькам пояснили, як домовлятися із таксистами

Цю проблему допоможуть вирішити кілька простих засобів

з відкритих джерел

Українські таксисти, які розкритикували новий закон про штрафи за перевезення дітей без автокрісла, заявили, що будуть відмовлятися перевозити пасажирів з дітьми. Як вийти з цієї ситуації, розповів АвтоІнформатор.

Більшість водіїв позитивно сприйняли новий закон. Проте, водії таксисти сприйняли його негативно, оскільки за пасажирів з дітьми штрафуватимуть саме їх.

Ускладнює ситуацію й той факт, що дитячі автокрісла не є достатньо універсальними. Всі вони підбираються згідно з ростом, вагою та віком дитини.

Відтак, для того, щоб уникнути адміністративного покарання, у таксі мають бути кілька крісел та бустер, що є неможливим. Проте і з цієї ситуації існують виходи.

Рюкзак-бустер

Такий засіб може підійти для дитини, якій більше 4 років і яка часто подорожує з батьками у таксі. Його можна використовувати як звичайний рюкзак, а за необхідності трансформувати у бустер.

Його перевага у тому, що він не є важким, проте робить поїздку з дитиною безпечною та комфортною.

Адаптер автомобільного паска безпеки

Якщо рюкзак-бустер за якоїсь причини не підійшов, є адаптер паска безпеки. Він коштує ще дешевше та більш простіший у користуванні і підходить для дітей від 4 років та вагою від 15 кілограм. Адаптер є стримувальним засобом, який адаптує пасок безпеки під зріст дитини таким чином, щоб він проходив через плечовий пояс, а не в районі горла. Ще однією перевагою цього засобу є те, що він доволі швидко інсталюється.

З відкритих джерел

Поїздки з немовлятами

Якщо дитина не має 4 років та пересувається у дитячих візках, то ця проблема вирішується ще простіше. Більшість сучасних розробників дитячих візків розробляють спеціальні отвори для того, щоб можна було закріпити колиску за допомогою паска безпеки на задньому сидінні. Такж є багато візків, які при трансформації можуть перетворитися у автокрісло.

Нагадаємо, в Україні почав діяти закон, який передбачає адміністративну відповідальність за порушення правил перевезення дітей.

Проте, як повідомлялося раніше, асоціація таксистів України знайшла, як обійти штраф. Вони побачили, що у законі не прописано чітко, що діти мають перевозитись саме у автокріслі.

Loading...