"Волонтери" у "Слузі народу": Дубінський пояснив, чому у партії не було офіційних працівників

Олександр Дубінський ZIK

"КВУ – це "зашкварена" організація"

Партія "Слуга народу" лише два тижні тому провела свій з’їзд, і, відповідно, з цього моменту відбулося оформлення працівників у секретаріат. А до цього часу не було ще, що обслуговувати.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Ведуча Наташа Влащенко адресувала гостю програми запитання щодо факту, встановленого Комітетом виборців України, що в партії "Слуга народу" офіційно не працює жодна людина.

"Тут треба виділити два моменти. Перше, що таке Комітет виборців. Це "зашкварена" організація Олександра Черненка і якогось "фунта", якого він поставив замість себе. Пригадуєте, Черненко був депутатом БПП", – нагадав гість програми.

Нардеп зазначив, що КВУ – це організація, яка є близькою до попереднього президента України Петра Порошенка, а той, своєю чергою, буде шукати способи критикувати "Слугу народу".

"А тепер друге: коли був перший з’їзд нашої партії?... Два тижні тому. Так, як я це розумію. І, відповідно, з цього моменту відбулося оформлення в секретаріат,  бо зібралися члени партії на цей момент, вони виявилися прийняті нарешті до неї. Відповідно, як тільки партія провела з’їзд, змінила керівництво і почала працювати, от і з’явилися люди", – сказав Олександр Дубінський.

На уточнююче питання Наташі Влащенко, чи означає це те, що партію "Слуга народу " ніхто не обслуговує і ніхто в ній не працює, депутат відповів: "Та не було ще, що обслуговувати. Перший з’їзд завершився два тижні тому".

Нагадаємо, у Комітеті виборців України заявили, що згідно зі звітом "Слуги народу" про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру в політичній партії офіційно не працює жодна особа.

Як повідомляли, раніше розгорівся скандал через інформацію про те, що "слугам народу" почали платити зарплати "в конвертах". Так, нардеп із провладної партії Микола Тищенко в переписці із пранкером "Джокером" розповів про ситуацію у фракції, Олександра Ткаченка та гроші у конвертах.

Натомість голова Верховної Ради Дмитро Разумков стверджував, що депутатам від "Слуги народу" ніхто не доплачує у конвертах.

А ось народна депутатка Анна Скороход, яку виключили із фракції "Слуга народу", розкрила деталі про "тіньові" зарплати у партії.

Додамо, правозахисник і колишній нардеп Віталій Купрій подав скаргу про бездіяльність генпрокурора Руслана Рябошапки через відмову реєструвати заяву про необхідність розслідувати справу про те, що депутати від "Слуги народу" почали отримувати зарплати в конвертах.

Loading...