Новини » Політика 2724 Читать эту новость на русском

В РНБО спростували інформацію щодо підготовки депортації жителів Донбасу

РНБО. Фото rnbo.gov.ua

Секретар РНБО підкреслив, що Росія продовжує поширювати фейки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що жодних документів про підготовку депортації жителів Донбасу не існує. Про це він сказав у коментарі проєкту Радіо Свобода, Радіо Донбас.Реалії.

Він зазначив, що так званий документ, який поширюють російські ЗМІ та інформаційні ресурси підконтрольних Росії угрупувань "ЛДНР", є фейком.

"Ми до нього не маємо ніякого відношення. Перш за все треба уважно дивитися на те, що там написано. Навіть такої вулиці не існує, яка там є в цьому "документі", - наголосив Данілов.

Секретар РНБО додав, що Росія продовжує поширювати фейки: "Росія продовжує працювати з фейками. Їм треба чимось підживлюватися, для того, щоб вони щось там говорили. Більшої дурниці знайти складно було б".

Зазначимо, раніше низка росЗМІ й інформаційних ресурсів угрупувань "ЛДНР" поширили повідомлення про нібито "лист" секретаря РНБО на адресу голів Офісу президента, Служби безпеки і прем'єр-міністра України. У листі зокрема нібито йдеться про те, що більшість жителів Донбасу не є "проукраїнськими" і повинні бути переселені в РФ або центральні і західні області України.

загрузка...
загрузка...
Loading...