В Офісі президента повідомили, коли буде апеляція на вирок нацгвардійцю Марківу

Віталій Марків

Апеляцію подадуть навесні 2020 року

Навесні 2020 року очікується розгляд Апеляційним судом округу Ломбардія апеляційної скарги, поданої Україною на вирок нацгвардійцю Віталію Марківу, якого італійський суд визнав винним у вбивстві італійського журналіста Андреа Рокеллі і засудив до 24 років позбавлення волі, йдеться на телеграм-канал Офісу президента

20 листопада 2019 року Україна подала апеляційну скаргу на рішення суду міста Павія від 12 липня 2019 року, яким військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа було визнано винним у вбивстві італійського журналіста Андреа Рокеллі та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 24 роки.

Розгляд апеляційної скарги Апеляційним судом округу Ломбардія очікується навесні 2020 року.

В ОП заявили, що Україна глибоко розчарована вироком суду, який "вражає несправедливістю і порушенням основних правових принципів"

У президента заявили, що Україна готова застосувати всі правові засоби для забезпечення справедливості для Марківа і сподівається, що Італія буде залишатися непохитною в дотриманні верховенства права.

Нагадаємо, суд італійського міста Павія визнав винним нацгвардійця Віталія Марківа, якого звинуватили у причетності до вбивства італійського фотографа Андреа Рокеллі на Донбасі у 2014 році. Марківа засудили до 24 років ув'язнення.

Loading...