Новини » Курйози 254 Читать эту новость на русском

У США зниклого п'ять років тому кота знайшли за тисячі кілометрів від дому

Знайти власника тварини допоміг спеціальний мікрочіп

У США кіт повернувся до свого власника після довгої подорожі тривалістю п'ять років. Про це повідомляє CNN.

Згідно з повідомленням, чорний кіт Саша зник у місті Портленд, штат Орегон, п'ять років тому. Власник тварини Віктор думав, що з його улюбленцем сталося найгірше, поки йому не зателефонували з міста Санта-Фе, штат Нью-Мексико. Співробітники притулку розповіли Віктору, що знайшли 6-річного довгошерстого чорного кота і, скоріш за все, це його улюбленець.

Як зазначається, служба тварин Санта-Фе знайшла кота, який блукав вулицями без ошийника. Тварину привезли до притулку, де співробітники відсканували спеціальний підшкірний мікрочіп, який містив інформацію не тільки про тварину, але і про її власника.

Співробітники притулку та Віктор обмінялися сучасними фотографіями Саші і тими, де його зображено кошеням. І це справді виявилася одна і та ж тварина. Воз'єднатися господарю з улюбленцем допомогли ті ж співробітники притулку. Сашу літаком доправили до Портленду, де Віктор забрав свого надзвичайно милого улюбленця.

Нагадаємо, у французькому місті Дакс суд дозволив птахам місцевого фермера крякати. Сусід чоловіка звинувачував качок у перевищенні рівня шуму і вимагав 3,5 тис. євро компенсації.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News