live
Новини » Політика 305 Читать эту новость на русском

САП повідомили подробиці підозри Садовому

Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK
загрузка...
загрузка...

Йому інкримінують зловживання владою або службовим становищем

Сьогодні, 21 листопада, прокурори САП повідомили про підозру посадових осіб Львівської міської ради, зловживання яких під час операцій із земельними ділянками, що розташовані на території Рясне-Руської сільської ради Львівської області, завдали збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 млн гривень.

Про це повідомила пресслужба САП.

"У 2015 році до правоохоронних органів звернулись понад 60 громадян із заявами про незаконне відчуження належної їм землі. Під час розслідування цих фактів встановлено та підтверджено висновками експертів і спеціалістів, що дійсно понад 23,49 га земель були продані за договором купівлі-продажу посадовими особами Львівської міської ради в порушення вимог чинного законодавства без аукціону за заниженою вартістю, як землі промисловості. Крім того, з’ясувалося, що продана земельна ділянка взагалі не належить територіальній громаді міста Львова, а фактично належить до земель Рясне-Руської сільської ради Львівської області, як земля сільськогосподарського призначення", – йдеться у повідомленні.

У САП також повідомили, що наразі посадовцям інкриміновано вчинення корупційного злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України, тобто організація зловживання та зловживання владою або службовим становищем, а саме умисне в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам. Одразу після вручення підозр, прокурори САП вручили клопотання про обрання вказаним особам запобіжних заходів.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий сказав, що  сьогодні, 21 листопада,  САП повідомила йому про підозру. За його словами, підозра оголошена у справі будівництва індустріального парку у Рясному.

Loading...
Loading...
Loading...