Новини » Світ 56 Читать эту новость на русском

У Болівії ініціювали проведення нових президентських виборів

Автором ініціативи стала тимчасова президентка країни

Жанін Аньєс. EPA-EFE

Тимчасова президентка Болівії Жанін Аньєс звернулася до Конгресу із закликом провести в країні нові вибори після того, як експрезидент Ево Моралес зрікся посади та втік. Про це повідомляє AFP.

Згідно з повідомленням, відповідну пропозицію Жанін Аньєс надіслала до законодавчого органу напередодні. Тимчасова президентка просила затвердити закон, що дозволить проведення нових виборів у країні після відставки попереднього президента Ево Моралеса.

Окрім цього, Аньєс висловила надію на те, що результати попередніх виборів будуть визнані недійсними, а також вдасться сформувати новий виборчий трибунал.

Як зазначається, міністр юстиції Альваро Коїмбра заявив, що Конгрес сподівається ухвалити закон "якнайшвидше", щоб дозволити проведення відбору протягом 15 днів нового виборчого трибуналу, який відповідатиме за вибір дати голосування.

Нагадаємо, після відставки Ево Моралеса виконувачем обов'язків президента Болівії було призначено Жанін Аньєс, яка до того обіймала посаду другого віцеспікера Палати сенаторів парламенту Болівії.

Loading...
Loading...
Loading...