Новини » Політика 500 Читать эту новость на русском

"Свободівець" Мельничук про підозру Садовому: Піде домовлятися

Голова Львівської міської організації ВО «Свобода» Любомир Мельничук.

"У Зе-команди немає сильного представництва у Львові"

Нині у команди президента немає сильного представництва у Львові, тож є питання, чи піде вона на співпрацю із мером Андрієм Садовим, а чи буде вибудовувати свою вертикаль влади.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив керівник Львівського міського осередку ВО "Свобода" Любомир Мельничук.

ZIK

Ведуча адресувала політику запитання щодо того, як може відбитися на рейтингах провладної партії та рейтингах міського голови Львова Андрія Садового ситуація із оголошенням пану Садовому підозри. Любомир Мельничук переконаний, що справ щодо міського голови Львова, за правильної роботи слідства, могло би бути набагато більше, оскільки "Львів давним-давно погруз у корупції". Політик переконаний, що надалі мер Львова діятиме звичним для себе шляхом – "піде домовлятися" із владою.

"Думаю, Садовий піде домовлятися, виторговувати якісь преференції, лояльність суддів", – вважає Любомир Мельничук.

Відповідаючи на запитання ведучих, чи вдасться міському голові Львова домовитися із владою, політик зазначив, що це питання залишається відкритим.

"Станом на зараз у Зе-команди немає сильного представництва у Львові. І тут питання, чи підуть вони на співпрацю із Садовим, а чи будуть вибудовувати свою вертикаль влади", – заявив Любомир Мельничук.

Нагадаємо, 21 листопада стало відомо, що працівники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрію Садовому.

Згодом у САП розповіли подробиці підозри Андрію Садовому: прокурори САП повідомили про підозру посадовим особам Львівської міської ради, зловживання яких під час операцій із земельними ділянками, що розташовані на території Рясне-Руської сільської ради Львівської області, завдали збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 млн гривень.

Як стало відомо, сторона обвинувачення буде клопотати про заставу для міського голови Львова Андрія Садового. Ідеться про 50 мільйонів гривень без тримання під вартою.

загрузка...
загрузка...
Loading...