Новини » Політика 3615 Читать эту новость на русском

Стефанчук поверне компенсацію за оренду квартири тещі. Арахамія каже, що то неправильно

Давид Арахамія. Фото ukrinform.ua

Арахамія за Стефанчука готовий "битись до останнього"

Перший віцеспікер Руслан Стефанчук хоче повернути державі всі компенсації, які він отримав на оренду житла.

Про це розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, повідомляє Українська правда. 

"Він усе робив законно. Там особиста є історія. Але він написав заяву на голову Верховної Ради, щоб усі його відшкодування повернули назад із його зарплати. Вчора", – сказав Арахамія.

Водночас голова фракції зазначив, що вважає це неправильним, адже Стефанчук "за законом усе робив нормально", адже нардепам, які не проживають у Києві, відшкодовують оренду житла.

"Він завжди орендував. Він міг би зараз жити в готелі "Київ", це було би дорожче. Ви б шось сказали? Не сказали. А зараз його намагаються покарати, за те що він правду написав? Це неправильно з точки зору етики", – не приховував емоцій Арахамія.

Він запевнив, що Стефанчук – "дуже порядна культурна інтелігентна людина", за яку Арахамія готовий "битись до останнього".

Арахамія, що переходив то на українську, то на російську, переконував журналістів, що вони роблять "історію з нічого".

"Знаєте, як раніше було би: він би просто вкрав 10 мільйонів, купив би особняк у Кончі Заспі, і сказав би (на публіку – ред.): "Мені не потрібна зарплата". Ну хлопці!", – сказав голова фракції "Слуга народу".

Нагадаємо: 18 листопада рух "Чесно" оприлюднив дані, згідно з якими перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук (фракція "Слуга народу") орендував квартиру у своєї тещі і отримує компенсацію з бюджету за житло іногороднім".

Зазначається, що Стефанчук подав щорічну декларацію за 2018 рік як заступник директора державної організації "Національний офіс інтелектуальної власності". З документа випливає, що він проживає в квартирі площею 101,8 кв. м з 2012 року. Житло належить Тетяні Ситарук.

Таке ж прізвище мала дружина Стефанчука до весілля, свідчать дані з соцмереж. За інформацією журналістів, Тетяна Ситарук є матір'ю дружини першого заступника спікера парламенту.

 

 

 

загрузка...
загрузка...
Loading...