Смертельна ДТП у Харкові: Захист Зайцевої оскаржує вирок суду

Олена Зайцева та Геннадій Дронов. Фото: newsroom.kh.ua

Крім того, відшкодування потерпілим Зайцева просить поділити з Дроновим 70 на 30

Захист засудженої за смертельну ДТП в Харкові, в результаті якої загинули шестеро людей, Олени Зайцевої подав скаргу на вирок до Верховного суду. Про це повідомляє журналістка Тетяна Доцяк у Facebook.

Вона зазначила, що адвокати Зайцевої просять скасувати вирок, а провадження закрити. Або ж зменшити термін ув'язнення до 5 років умовного покарання.

"Пам'ятаємо, Олена Зайцева обіцяла визнати будь-який вирок суду і чесно нести відповідальність, але насправді вважає 10 років тюрми за 6 смертей і 6 покалічених людей надто суворим покаранням. І подала скаргу до Верховного суду", - написала Доцяк.

Крім того, відшкодування потерпілим Зайцева просить поділити з Дроновим 70 на 30.

"70 відсотків Дронову, звісно. Суд поки не взяв скаргу до розгляду, лишив без руху - юридичним терміном, бо скарга оформлена неналежним чином. Адвокатка Зайцевої не пояснила в чому полягає незаконність і необґрунтованість судового рішення та невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення. Суд дав адвокатці Зайцевої 15 днів на усунення недоліків", - повідомила журналістка.

Нагадаємо, у вересні Зайцеву етапували до виправного центру на Дніпропетровщині.

Як відомо, резонансна ДТП сталася 18 жовтня 2017 року у центрі Харкова. Тоді позашляховики під керуванням Олени Зайцевої та Геннадія Дронова зіткнулися на перехресті вулиці Сумської та провулку Мечникова. Після зіткнення Lexus Зайцевої викинуло на пішоходів, внаслідок чого загинули шестеро осіб.

Суд визнав Зайцеву і Дронова винними у вчиненні смертельної ДТП і призначив покарання обом у вигляді 10 років позбавлення волі.

Харківський апеляційний суд не задовольнив апеляційні скарги Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, засуджених за смертельну ДТП у центрі Харкова. Таким чином, вирок Київського райсуду Харкова залишився у силі – 10 років позбавлення волі для кожного.

загрузка...
загрузка...
Loading...