Слухання в Конгресі: Сондленд заявив, що Трампу "плювати на Україну"

Посол США в ЄС Гордон Сондленд The New York Times

Дипломат сказав, що заперечив тоді Сондленду, зазначивши, що в Україні відбуваються "великі події", як війна з РФ

Посол США в ЄС Гордон Сондленд заявив, що президенту Дональду Трампу "плювати на Україну". Про це розповів під час відкритих слухань перед комітетами Палати представників Конгресу США співробітник американського посольства в Києві Девід Холмс, передає УНН.

"... я скористався можливістю, щоб запитати посла Сондленда про його відверте враження від поглядів президента (Дональда Трампа - ред.) на Україну. Зокрема, я запитав посла Сондленда, чи правда, що президенту наплювати на Україну (з англ. "Give a s-t about Ukraine"). Посол Сондленд погодився, що президенту наплювати на Україну. Я запитав, чому, і посол Сондленд заявив, що президента хвилюють тільки "великі справи", - зазначив Холмс.

Дипломат сказав, що заперечив тоді Сондленду, зазначивши, що в Україні відбуваються "великі події", як війна з Росією.

"Посол Сондленд відповів, що він має на увазі "великі події", які приносять користь президенту, як "розслідування Байденів", яке просуває пан Джуліані. Потім розмова перейшла до інших тем", - додав співробітник американського посольства.

Нагадаємо, напередодні під час свідчень у Конгресі Сондленд заявив, що багато хто в адміністрації США знав про тиск на Україну.

Loading...