live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

САП повідомила про підозру Садовому

Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK

Йому інкримінують зловживання владою

Працівники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрію Садовому. Про це повідомив сам Садовий на своїй сторінці у Facebook.

"Привіт" від Холодницького. Щойно прокурори САП вручили підозру. Розпочинаємо захист", - написав він та додав відео звернення.

За словами мера Львова, підозра оголошена у справі будівництва індустріального парку у Рясному.

"Про що йдеться? У 2015 році місто Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучило інвестора – компанію CTP. Ми від цієї компанії за землю отримали 54 млн грн. Було поле, де корови паслися. На цьому полі компанія має збудувати індустріальний парк. Починаючи з 2015-2016 років і далі – блокування зі всіх сторін. На рівні влади держави, генеральної прокуратури... За той час компанія CTP збудувала парки в Румунії, в інших країнах. Це третій за об'ємом інвестор, який інвестує в промислове майно. Вони мають намір створити тут у Львові три тисячі нових робочих місць. З того часу, з 2016 року, прокурори їздять, досліджують. Земля стоїть. Отакі реалії нашого часу, будемо боротися і будемо перемагати", – уточнив Садовий.

Нагадаємо, нідерландська компанія CTP у 2015 році перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком площею понад 23 га у промисловій зоні Рясне-2. Відповідно до грошової оцінки, голландці заплатили за землю 52 млн грн і зобов'язались інвестувати в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити потужних виробників та створити понад 3000 нових робочих місць. Втім, будівництво індустріального парку поки так і не почалося через відкрите кримінальне провадження і через протести місцевих мешканців, які вважали що ця земля належить їм. У листопаді 2017 року Львівська міська рада підписала з місцевими мешканцями меморандум про порозуміння. А у грудні 2018 року Андрій Садовий заявив про відновлення будівництва індустріального парку у Рясному.

Loading...