Садовий взяв Львів у заручники вже давно, – активіст про підозру львівському меру

Андрій Садовий. 

УНІАН

"На наступних місцевих виборах Садовий не має жодних шансів"

Підозру, оголошену Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою міському голові Львова Андрію Садовому, не можна розглядати, як суто політичну.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив голова ГО "Рабів до раю не пускають" Іван Спринський.

Активіст, коментуючи інформацію щодо оголошеної міському голові Львова підозри, нагадав, що львівський мер ще рік тому мав свою фракцію "Самопоміч" у парламенті і, фактично, шантажував тодішнього президента Петра Порошенка. Водночас, у місті тривали системні протести, нагадав Іван Спринський. Зокрема, люди неодноразово протестували після трагедії на сміттєзвалищі у Грибовичах, на акції виходили представники малого та середнього бізнесу, учасники АТО.

"Тож, на моє оціночне судження, він (Андрій Садовий. – Ред.) у заручники Львів взяв уже давно. Ця справа, яка є зараз, – її геть ніяк не можна розглядати, як політичну. Поясню, чому. Тому, що землі не належать до Львова, це – Рясне-Руська, зовсім інший населений пункт. Друге: продали за близько 50 мільйонів, а за цей час, як стверджують депутати Львівської міської ради, підвели комунікації більш як на 80 мільйонів гривень. Тому неозброєним оком зрозуміло, що цю ділянку – чому й не будувався індустріальний парк – що цю ділянку тримали, очікували до моменту, поки навколишні населені пункти не будуть доєднані до міста Львова, для того, щоб потім, можливо, вдало її розділити, "розпиляти", розпродати", – заявив Іван Спринський.

Ведуча адресувала співрозмовнику запитання щодо наявності політичного контексту у цій ситуації з огляду на те, що вже наступного року відбудуться місцеві вибори.

"Мені видається, що на наступних місцевих виборах за всі ті каденції Садовий не має жодних шансів", – вважає активіст.

Нагадаємо, 21 листопада стало відомо, що працівники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрію Садовому.

Згодом у САП розповіли подробиці підозри Андрію Садовому: прокурори САП повідомили про підозру посадовим особам Львівської міської ради, зловживання яких під час операцій із земельними ділянками, що розташовані на території Рясне-Руської сільської ради Львівської області, завдали збитків громадянам та державі на суму понад 93,5 млн гривень.

Як стало відомо, сторона обвинувачення буде клопотати про заставу для міського голови Львова Андрія Садового. Ідеться про 50 мільйонів гривень без тримання під вартою.

Loading...