Ренат Кузьмін: Чергова брехня нової влади - ГПУ і після 20 листопада продовжить розслідувати справи

Ренат Кузьмін. 

ZIK

Усіх, хто очікував виконання обіцянок щодо ГПУ, чекає розчарування

Усіх, хто очікував виконання обіцянок нової влади про те, що 20 листопада закінчаться повноваження ГПУ з розслідування злочинів, чекає розчарування.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

За його словами, агонія триває. Зокрема, згідно з четвертим абзацом п. 1 розділу XI "Перехідних положень" КПК України, які були прийняті новою парламентською "монобільшістю", за прокуратурою збереглося право розслідувати злочини, підслідні детективам НАБУ.

І ці повноваження, стверджує Ренат Кузьмін, закінчуються у ГПУ не 20 листопада, як очікувалося, а в перший день роботи Офісу генпрокурора, в який повинна перетворитися "відреформована" Генпрокуратура.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" вказав, що "слуги народу" як і колишня влада залишили своєму генпрокурору право тримати за горло топ-корупціонерів, зберігши за ГПУ право розслідувати справи про корупцію, розпочаті раніше.

За словами Рената Кузьміна, таким чином, заяви влади про втрату ГПУ права проводити розслідування з 20 листопада є черговою брехнею: прокуратура продовжує розслідувати старі справи паралельно з НАБУ.

"Можу прогнозувати, що парламентська більшість ще раз продовжить повноваження ГПУ з розслідування злочинів, підслідних НАБУ, після дня початку роботи Офісу генпрокурора. Аж надто ласий шматок. Так би мовити, "солоденький", – наголосив народний депутат.

Нагадаємо, народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін вважає, що "слуги народу", які прийшли до влади, не виконали своєї обіцянки привести до влади "нові обличчя". Він перерахував прізвища тих, хто працював при колишньому президентові і займає посади при діючій владі.

Загалом, у його переліку "нових облич нової влади" 31 особа. Він додає, що цей список не повний, але і цього досить "для усвідомлення того, хто кого "зробив разом".

 

Loading...