Новини » Світ Читать эту новость на русском

Протести в Грузії: Оголосили вироки 12 активістам

До в'язниці відправили десятьох мітингувальників

Тбіліський міський суд виніс вирок 12 активістам опозиції, які брали участь в акціях під стінами парламенту. Про це повідомляє News Tbilisi.

Згідно з повідомленням, десять осіб були засуджені до адміністративного ув'язнення - серед них вісім громадських активістів та двоє представників опозиційної партії "Єдиний національний рух". Всіх їх з будівлі суду відправили в ізолятор тимчасового утримання. Ще двоє активістів отримали словесне попередження і штраф.

Як зазначається, суддя розглядав по шість справ одночасно, а розгляд справ ще 25 затриманих переніс. Вісім з цих справ будуть слухатися разом, решта - в індивідуальному порядку. Судове слухання в адміністративній справі почалося 19 листопада, проте було перенесено на 20 листопада.

На процесі 19 листопада серед представлених стороною обвинувачення відеодоказів не вдалося виявити жодного факту опору поліції, в яких звинувачували активістів. Учасники процесу заявили журналістам, що на процесі свідчення давали не ті поліцейські, які брали участь в їх затриманні.

Нагадаємо, у понеділок, 18 листопада, у Тбілісі, під час розгону учасників демонстрації було затримано 37 активістів, а ще 6 осіб постраждали.

Згодом суд у Тбілісі звільнив з-під варти 36 затриманих учасників протесту біля стін парламенту.

Loading...