Новини » Політика 711 Читать эту новость на русском

Плануємо створити власну депутатську групу, - нардеп Скороход

Анна Скороход ZIK

"Плануємо створити власну депутатську групу справжніх "слуг народу""

Народна депутатка України Анна Скороход не буде приєднуватись до жодної політичної сили, натомість вона планує створити власну депутатську групу і надалі буде підтримувати президента України Володимира Зеленського. 

Про це вона сказала під час брифінгу в залі суду, який транслювали в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK.

Ведуча програми поцікавилася, чи якісь політичні сили вже пропонували народній депутатці вступити у їх фракції. Анна Скороход відповіла, що не пропонували. Вона зауважила, що наразі навіть не розглядає такої можливості.

"Як ми з Антоном неодноразово казали, ми йдемо надалі з програмою президента і будемо підтримувати президентський напрямок. Плануємо створити власну депутатську групу справжніх "слуг народу", – зазначила Скороход.

Окрім цього, у неї спитали, як відбувається робота комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКГ, з огляду на нещодавні скандальні рішення. Скороход відповіла, що щодо експорту електроенергії з Росії - це була поправка Андрія Геруса, яку він особисто попросив підтримати.

"І навіть з першого разу вона не пройшла. Пройшла тільки з другого разу за пів години до засідання Верховної Ради. А щодо анбандлінгу, то там були скандали, ви знаєте, я наполягала на тому, щоб ГТС та газові сховища залишалися в державній власності", – сказала депутатка.

А щодо голови комітету Андрія Геруса, вона додала, що він вважає, що він "бог комітету" і всі рішення мають прийматися так, як він сказав.

"Нам перед комітетом присилали повідомлення про те, за яке рішення на комітеті голосувати", – прокоментувала Скороход.

Нагадаємо, чоловіка народної депутатки від "Слуги народу" Анни Скороход затримали після її голосування проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

У свою чергу, голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що народну депутатку Анну Скороход виключать з фракції після скандальної заяви про затримання її чоловіка. Також Арахамія заявив, що Скороход неодноразово пропонувала хабарі нардепам.

15 листопада "Слуги народу" виключили з фракції Скороход та Полякова.

Loading...
Loading...
Loading...