live
Новини » Політика 1458 Читать эту новость на русском

Новий секретар РНБО за перший місяць роботи заробив понад 100 тис. гривень

Це більше, ніж заробіток Олександра Данилюка за весь час

Олексій Данілов

Новий секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов за перший місяць роботи отримав понад 100 тис. грн заробітної плати. Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на відповідь РНБО.

Згідно з повідомленням, заробітна плата секретаря РНБО Данілова за жовтень становила 100 230 грн, з яких 54 тис. премії, 17,6 тис. грн надбавка за інтенсивність праці, 3,7 тис. надбавка за вислугу років, 3,5 тис. надбавка за роботу в умовах режимних обмежень. Данілов обіймає посаду із 3 жовтня.

Як зазначається, до цього, з липня 2019 року, Данілов був заступником Олександра Данилюка, чия зарплата за час роботи секретарем РНБО варіювалася від 65 тис. до 92,3 тис. грн.

Слід зауважити, що один із заступників нового секретаря РНБО Данілова заробив у жовтні більше за нього на 50 тис. грн. Так, Сергій Кривонос отримав майже 150 тис. грн, з яких 73,5 тис. грн матеріальної допомоги, 30 тис. грн премії, 15 тис. грн надбавка за інтенсивність праці.

Нагадаємо, на початку жовтня президент України призначив нового секретаря РНБО Олексія Данілова, який змінив на цій посаді Олександра Данилюка. До речі, останній пішов з поста за власним бажанням.

Loading...
Loading...
Loading...